♥ ROZVOZ PO OPAVĚ ZDARMA ♥

Česká péče - ZAČÍNÁME!

Milovníci české přírodní kosmetiky!

Vítejte na novém pečujícím e-shopu, kde nenajdete nic jiného, než přírodní produkty výhradně českých výrobců. Proč jen českých? Protože přírodní kosmetiku u nás máme v malíku ;) A protože na ekologii a udržitelnost bychom měli v rámci našich životů klást velký důraz, je fajn podporovat místní produkci oproti dovozu z dalekých krajin a vytvářet tak další zbytečné uhlíkové stopy. Nehledě na to, že čeští výrobci jsou prostě skvělí a věřím, že ze stále rozšiřující se nabídky jejich produktů si vybere opravdu každý.

Všechny nabízené produkty jsou vyráběny s ohledem na přírodu a bez použití látek, které by zbytečně zatěžovaly naše tělo. Neobsahují parabeny, silikony ani jiné škodlivé syntetické sloučeniny a v žádné případě nejsou testovány na zvířatech. U všech výrobků se přímo v popisku dočtete jejich kompletní složení.

V sortimentu momentálně najdete báječné produkty péče o pleť a tělo velkých i menších značek a postupně budou přibývat další. Pokud byste měli zájem o zařazení konkrétního produktu či celé značky zde na mé stránky, neváhejte mi napsat. Za každou reakci a zpětnou vazbu budu ráda.

Ještě mám pro Vás jedno upozornění - při objednávkách pamatujte na to, že přírodní kosmetika nemá takovou výdrž, jako klasická (čti chemická :)). Nekupujte si tedy kosmetiku do zásoby. Sama nemám ve skladové zásobě mnoho kusů od každého z výrobků a objednávám vždy čerstvou kosmetiku. Proto když zrovna nebude konkrétní výrobek skladem, pracuje se na dodání čerstvé a voňavé várky.

Vždy se budu snažit o to, aby byla Česká péče prvním místem, kam Vás napadne jít nakoupit přírodní kosmetiku. Jako bonus můžete očekávat s každou objednávkou malý dáreček, který Vám snad udělá radost na těle zvenku i zevnitř :)

Vše ohledně dopravy a osobního odběru se dozvíte zde.

 

Přeji Vám tedy, aby se Vám u mě dobře nakupovalo. 

Marcela