♥ ROZVOZ PO OPAVĚ ZDARMA ♥

Česká péče - výhradně česká přírodní kosmetika

Na e-shopu Česká péče najdete výhradně českou přírodní a bio kosmetiku velkých i menších značek a postupně přibývají další. Podporujeme české výrobce, kteří opravdu umí, dbají na kvalitu výrobků, ale i na etický původ ingrediencí. 

Všechny nabízené produkty jsou vyráběny s ohledem na přírodu a bez použití látek, které by zbytečně zatěžovaly naše tělo. Neobsahují parabeny, silikony ani jiné škodlivé syntetické sloučeniny a v žádné případě nejsou testovány na zvířatech. U všech výrobků se přímo v popisku dočtete jejich kompletní složení.

Ještě mám pro Vás jedno upozornění - při objednávkách pamatujte na to, že přírodní kosmetika nemá takovou výdrž, jako klasická (čti chemická :)). Nekupujte si tedy kosmetiku do zásoby. Sama nemám ve skladové zásobě mnoho kusů od každého z výrobků a objednávám vždy čerstvou kosmetiku. Proto když zrovna nebude konkrétní výrobek skladem, pracuje se na dodání čerstvé a voňavé várky.

Pokud byste měli zájem o zařazení konkrétního produktu či celé značky zde na mé stránky, neváhejte mi napsat. Za každou reakci a zpětnou vazbu budu ráda.

Vždy se budu snažit o to, aby byla Česká péče prvním místem, kam Vás napadne jít nakoupit přírodní kosmetiku. Jako bonus můžete očekávat s každou objednávkou malý dáreček, který Vám snad udělá radost na těle zvenku i zevnitř :)

Vše ohledně dopravy a osobního odběru se dozvíte zde.

Snažíme se být co nejekologičtější, proto tak i balíme objednávky. Více si přečtěte zde.

 

A kdo za Českou péčí stojí?

Já :) V současnosti především maminka dvou dětí. Staršího syna mám ve školce, s mladším jsem ještě doma. Vlastně jsem v takovém malém lockdownu už přes 5 let. A i to mne vedlo k tomu, abych šla nakonec s kůží na trh – se zdravou, hydratovanou kůží na internetový trh.

K založení e-shopu mě vlastně dovedl manžel, který se obchodem zabývá už nějaký ten rok. Já o sobě vždy říkala, že jsem silně nepodnikatelský typ (a taky jsem o sobě kdysi říkala, že ze mne nikdy nebude blondýna, ale o tom až jindy :). Myslela jsem si, že na něco takového asi nemám buňky, ale musím říct, že tato příležitost mě opět tzv. nakopla. Touha po seberealizaci, překračování vlastních (domnělých) limitů a myšlenky na to, co bude po dlouhé rodičovské mě nakonec přiměly jednat. A jelikož se o přírodní kosmetiku zajímám už asi 10 let, byla pro mne jasná volba. České výrobce před těmi zahraničními preferuji ve většině případů (minimálně co se týká kosmetiky a potravin), takže omezení na místní produkci bylo jasné. Celý koncept i směr, kam by se měl e-shop do budoucna ubírat, jsem tak vlastně měla hotový během pár dní. Jako správná žena činu jsem se během prázdnin roku 2021 vrhla do práce, abych v září se značnou dávkou nervozity spustila ostrý provoz e-shopu. Zatím mám za sebou pár měsíců a pocity se střídají, nicméně už teď vím, že ať to dopadne jakkoliv (a já věřím, že to dopadne dobře), stálo to za to. Naučila jsem se spoustu nových věcí! Celý e-shop řeším zatím sama a s některými technickými záležitostmi mi pomáhá manžel. A i když vím, že je stále hodně co zlepšovat, jsem na sebe svým způsobem hrdá, že jsem to zvládla. A nejen to. Poznala jsem při propátrávání českého „přírodněkosmetického trhu“ spoustu lákavých značek s velmi příjemnými a sympatickými majiteli, kteří stojí za to, aby se o nich vědělo. A to mám také v plánu. Přinést Vám jich na Českou péči co nejvíce a pomoct je tak dostat do povědomí co nejvíce lidem.

Doma jsme si prošli jak ekzémy (mým vlastním i tím "dětským" u staršího syna), tak bojem s problematickou pokožkou. A protože obojí poměrně úspěšně zvládáme, v případě dotazů a nejasností jsem ochotna být Vám maximálně nápomocná při výběru toho správného produktu či jejich kombinaci a pomoci Vám vyřešit vaše trápení.

Přeji Vám tedy, aby se Vám u mě dobře nakupovalo a pokud máte jakékoliv dotazy, podněty či připomínky, klidně mi napište, budu ráda.

Marcela