DÁREČEK KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE ♥ ROZVOZ PO OPAVĚ ZDARMA

Doprava

Doručení prostřednictvím dopravců

LETNÍ OMEZENÍ

V horkých letních dnech může být způsob dopravy a termín odeslání na základě individuální domluvy upraven. Vysoké teploty přírodní kosmetice neprospívají a bohužel nejsme schopni ručit za přepravce, že zásilky uchovají v přijatelných teplotách do 25 stupňů. Dopravu do volně stojících Z-BOXů nedoporučujeme vůbec - teplota v nich může vystoupat ještě mnohem výš, než je venku, což může být pro kvalitu výrobků fatální.

Doporučujeme doručení na adresu, nebo do výdejních míst.


Pokud nakoupíte za 2000,- Kč a více, máte dopravu zdarma. Jinak platí tyto ceny:

  • PPL:  120,- Kč
  • PPL Smart: 79,- Kč
  • Zásilkovna:  79,- Kč 

 

Pečující balíček je předán přepravní společnosti zpravidla následující pracovní den po obdržení platby, nebo po přijetí objednávky v případě platby dobírkou. Nejpozději však do 5 pracovních dnů. Ohledně případné dovolené budete viditelně informováni na webových stránkách.

Akceptujeme on-line platby a platbu převodem, které jsou zdarma.

Dobírka

Dobírka je zpoplatněna cenou 40,- Kč. Všichni uvedení dopravci dobírku akceptují, a to jak platby v hotovosti, tak platby kartou.


Osobní odběr

Osobní odběr je možný na těchto adresách:

  • Ratibořská 178, Opava - Kateřinky, 747 05 (sídlo e-shopu) - možná platba kartou při osobním převzetí
  • Lepařova 4, Opava - Předměstí, 746 01 (Lízátko - Kavárna s dětskou hernou) - platba pouze předem

 

Po domluvě je možné předání zdarma i jinde v Opavě - objednávku Vám při platbě předem osobně dovezu :)


Balíme pokud možno co nejekologičtěji. Používáme papírové lepicí pásky pro snadnější recyklaci kartonových krabic. Krabice používáme nové i použité, stejně tak i výplně. Snažíme se o to, aby co nejméně věcí bylo využito jednorázově, proto se nelekněte, když v krabici najdete plastovou výplň - dostala se k nám s jiným balíčkem a my ji tak využijeme a posíláme dál. Pro tento účel používáme i neznečištěný skartovaný nebo novinový papír. Ovšem ať už k Vám dorazí balíček v jakékoliv podobě, nemusíte mít strach - z již použitých obalů vybíráme jen ty čisté a zboží bude vždy zabaleno pečlivě, ať je mu po cestě k Vám jako v bavlnce :)