♥ DOVOLENÁ OD 2. DO 8.6.2023 ♥

Esenciální olej Eukalyptus - 10 ml

100% esenciální eukalyptový olej je nepostradatelným pomocníkem domácí lékárničky. Příjemně pomáhá při dýchacích potížích, jako je rýma a kašel a přirozeně dezinfikuje vzduch.

10 ml

  • Skladem
90 Kč
Kategorie: Esenciální oleje
 

Esenciální olej Eukalyptus - 10 ml - Bylinkomilovnice

Vůně eukalyptu je jedna z nejznámějších a nejpoužívanějších na světě, je základem každé domácí lékárničky. Jedná se o horní tón, vůně je svěží, jemná, mentholová.

Tento 100% esenciální olej z blahovičníku při použití v aromalampě či difuzéru zlepšuje dýchání při kašli a bronchitidě, rozšiřuje cévy, velmi dobře neutralizuje pachy. Je antiseptický, analgetický a protizánětlivý.


Při aplikaci na pokožku  je využívám při revmatismu, křečích a bolestech svalů, píchnutí hmyzem - při užití na pokožku je vhodné esenciální olej naředit nosným olejem, případně vyzkoušet na malé ploše těla snášenlivost. .

Doporučená indikace: 

Bolesti zad a svalů, dýchací cesty, opary a dutina ústní, revmatismus, křeče 

Použití:

Aromalampa - nakapejte pár kapek do vody v aromalampě. Zapalte svíčku, abyste dosáhli tepla, které je zapotřebí k uvolnění esence. 

Difuzér - přidejte esenciální olej do difuzéru a pak postupujte dle návodu výrobce

Koupel - rozmíchejte pár kapek v koupelovém oleji a tuto směs přidejte do vody ve vaně, koupel by neměla trvat déle než 30 minut. 

Masáž - přidejte pár kapek (0,5-3%) do základního (nosného) rostlinného oleje a vmasírujte do pokožky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Bylinkomilovnice Martina je má krajanka z Opavy. Jak už to tak bývá – i její tvoření začalo s příchodem dětí, kdy si začala vyrábět přírodní kosmetiku a především mýdla – ty sice zatím neprodává, ale vede kurzy jejich výroby. Martina miluje bylinky a jejich pěstování a přírodu obecně. Primárně se zabývá ruční výrobou svíček ze včelího vosku, které najdete i v naší nabídce. Martina s manželem kromě jiného totiž také včelaří, takže k výrobě využívá vlastní včelí vosk. Kromě svíček jej používá i k výrobě vonných vosků do aromalampy, které představují další ekologickou alternativu k éterickým olejům. Úplnou novinkou Bylinkomilovnice jsou esenciální oleje a aroma difuzéry do auta, které si u nás rovněž můžete zakoupit.

Pokud Vás zajímají benefity svíček ze včelího vosku, klikněte sem.