DÁREČEK KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE ♥ ROZVOZ PO OPAVĚ ZDARMA ♥
Tip

Dřevěná mýdlenka - malá

Malá mýdlenka z bukového dřeva vhodná na malá umyvadla (například na WC), na cestování i jako podložka pro šampuk či jiný tuhý syndet do sprchy. Mýdlenka je ošetřená tvrdým voskem.

80x63x25 mm

  • Skladem
170 Kč
Kategorie: Tuhá mýdla
 

Dřevěná mýdlenka - malá

Pokud máte (například na WC) malé umyvadlo, pro které jsou klasické mýdlenky zkrátka moc velké, pořiďte si tohoto prcka vyrobeného právě za tímto účelem. Sami doma máme na WC malé umyvadélko, které však po dřevěné mýdlence vyloženě volalo. A protože v tom určitě nejsme sami, nechali jsme pár takových vyrobit rovnou i pro Vás!

Ručně vyrobená mýdlenka 8x6 cm s originálním jehlanovým designem je navržena tak, aby byly styčné plochy s mýdlem co nejmenší. To je pro mýdlo velmi prospěšné, protože má průběžně vysychat. Odtokové dírky jsou dostatečně velké na to, aby všechna přebytečná voda z mýdlenky odtekla a vaše mýdlo tak bude ve skvělé kondici po celý čas jeho používání.

Pro klasické umyvadlo doporučujeme spíše velkou mýdlenku v obdobném designu.

Jednou za čas je dobré mýdlenku umýt od zbytků mýdla a nechat pořádně proschnout.

Design a výroba: Bylinkomilovnice

 

Materiál:

bukové dřevo, ošetřeno tvrdým voskem. 

Rozměry:

80x63x25 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Bylinkomilovnice Martina je má krajanka z Opavy. Jak už to tak bývá – i její tvoření začalo s příchodem dětí, kdy si začala vyrábět přírodní kosmetiku a především mýdla – ty sice zatím neprodává, ale vede kurzy jejich výroby. Martina miluje bylinky a jejich pěstování a přírodu obecně. Primárně se zabývá ruční výrobou svíček ze včelího vosku, které najdete i v naší nabídce. Martina s manželem kromě jiného totiž také včelaří, takže k výrobě využívá vlastní včelí vosk. Kromě svíček jej používá i k výrobě vonných vosků do aromalampy, které představují další ekologickou alternativu k éterickým olejům. Úplnou novinkou Bylinkomilovnice jsou esenciální oleje a aroma difuzéry do auta, které si u nás rovněž můžete zakoupit.

Pokud Vás zajímají benefity svíček ze včelího vosku, klikněte sem.