DÁREČEK KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE ♥ ROZVOZ PO OPAVĚ ZDARMA ♥

Péče o vlasy

I vlasy si zaslouží přírodní péči - při mytí vlasů běžnými konvenčními šampony často dochází ke dráždění pokožky hlavy nešetrnými sulfáty. Ty mohou způsobovat její nadměrné vysušení, svědění či vyrážky. Používáním přírodních prostředků tyto problémy eliminujete, jelikož mají mnohem jemnější složení a sázejí na tradiční péči o vlasy pomocí přírodních surovin. Obsahují jen šetrné přírodní tenzidy, které se postrarají o dokonalou očistu vlasů i pokožky hlavy, ale přitom nedochází k podráždění. Vybírat můžete z tekutých i tuhých šamponů.

Tuhé šampony dělíme do dvou skupin: šampuky a mýdlové šampony.

  • Šampuky (v naší nabídce jsou pouze od značky Nikko B.) - svými účinky jsou nejvíce podobné tekutým šamponům - bohatě pění a nevyžadují octový oplach. K napěnění stačí použít jen lehce - dlouho vydrží.
  • Mýdlové šampony - vlasy si musí zpravidla na tento druh mytí zvyknout. Je také ve většině případů nutný použít octový oplach - hlavně u delších vlasů (např. jablečný ocet s vodou v poměru 1:4). Odměnou je však zdravá hříva - vlasy bývají silnější a mívají větší objem, jsou snadněji upravitelné. 

 

Také kondicionéry, nebo také balzámy na vlasy mohou mít v přírodní kosmetice nezvyklý charakter :) vyzkoušet můžete jeho tuhou formu, nebo naopak vyloženě tekutou ve spreji - bezoplachovou. Oba dva druhy fungují skvěle - máme odzkoušeno na vlastní vlasy!

 
  • Řadit dle:
  • 24 položek celkem

Stránka 1/2

Další produkty