DÁREČEK KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE ♥ ROZVOZ PO OPAVĚ ZDARMA ♥

Pomoc lidem z Ukrajiny

Útok Ruské federace na území Ukrajiny nás všechny doma velmi zasáhl. Věřím, že stejně tak i Vás. Já osobně jsem naštvaná, zklamaná a velmi smutná.  Lidé v zasažených oblastech jsou vystaveni ztrátám materiálním, ale hlavně újmám psychickým. O dětech ani nemluvě. Rozhodli jsme se tedy alespoň svou troškou pomoci. Z každého objednaného produktu věnujeme 10 Kč na sbírku SOS Ukrajina, kterou pořádá Člověk v tísni. Jsme sice pouze malý e-shop a objednávek není tolik, abychom vybrali nějakou obrovskou částku, ale věřím, že každá koruna přijde vhod.

Ačkoliv víme, že to není jediný ozbrojený konflikt na světě, tento si obyvatelé ČR berou opravdu osobně, díky naší historii. Proto nás to ranilo a zasáhlo přímo do srdcí. Doufejme, že se šíleného vůdce Ruska podaří co nejdříve zastavit a ta podlá zrada míru brzy skončí.

Částku budu odesílat vždy po týdnu na číslo účtu 0093209320/0300.  Mimochodem - poslat příspěvek je velmi snadné - koukněte na webové stránky Člověk v tísni.

Pokud chcete a máte tu možnost, přispějte i vy, a to nejlépe přes ověřené organizace jako je Člověk v tísni, Červený kříž, UNICEF a další. 

 

 

Marcela