♥ DOVOLENÁ OD 2. DO 8.6.2023 ♥

Proč nakupovat u nás

E-shopů jsou tisíce. Podle čeho se rozhodujete, kde nakoupíte? Jasně - podle ceny, důvěryhodnosti, možnosti platby a dopravy - aspektů je více.

 

Vše výše zmíněné máme snad v pořádku :) kromě toho však můžete zvážit i další věci, které Česká péče nabízí:

 

  • Výhradně česká produkce - na celém e-shopu jsou pouze české výrobky. Všichni naši dodavatelé sídlí a vyrábí zde v České republice. Nákupem tedy podporujete své sousedy, kteří odvádí poctivou práci, dbají na kvalitu a etický původ surovin, ze které svou kosmetiku vyrábí. Námi nabízená kosmetika samozřejmě není v žádném případě testovaná na zvířatech.

 

  • Podporujeme i menší české výrobce - malých výrobců přírodní kosmetiky je velká spousta. Není sice v našich silách podporovat je všechny, snažíme se však stále růst a nabízet do prodeje i výrobky těchto drobných živnostníků. Jsou totiž zpravidla velmi kvalitní, ručně vyráběné a lehce zamilovatelné. Obsahují pouze malé množství surovin, což je pouze ku prospěchu pokožky i životního prostředí. Tito výrobci mají všechny potřebné certifikace, nemusíte se tedy bát neznámých značek. Testují v první řadě na sobě, v druhé na svých rodinách a známých a pak i v laboratořích :) nenabízíme nic, za co bychom nemohli ručit.

 

  • Dáreček ke každé objednávce - každý rád dostává dárky, no ne? Vy jej od nás dostanete s každou objednávkou - jako poděkování Vám přibalíme domácí čajík z vlastní zahrádky - mátový či meduňkový (pokud si chcete vybrat a nenechat to náhodě, napište si druh čaje do poznámky k objednávce). Dále dostanete 1 kus pratelného odličovacího tamponku, který můžete používat opakovaně. Pravidelnými objednávkami si nasbíráte třeba celou týdenní sadu :) Kromě toho jsou objednávky nad 1000 Kč "obohaceny" vzorkem produktu přírodní kosmetiky k vyzkoušení - tyto občas přibalujeme i k objednávkám nižší hodnoty - záleží na množství, které máme zrovna k dispozici. Objednávky nad 2000,- Kč mají dopravu zdarma.

 

  • Ekologický přístup - záleží nám na životním prostředí. Proto recyklujeme, co se dá.. Sice Vám ve většině případů nepřijde úplně nová krásná krabice potištěná našim logem a v ní nebude nádherný skládaný hedvábný papír, ale to Vám líto opravdu být nemusí - nekupujete si přece obaly :) V naprosté většině balíme do krabic již použitých - ať už od dodavatelů, nebo známých, zákazníků, podporovatelů České péče... Na krabici tak alespoň umístíme naše razítko, nebo nálepku, abychom na ni zanechali svůj otisk a Vy si byli na první pohled jisti, že Vám dorazil tak očekávaný balíček. Výplňový materiál je v 99% také recyklovaný - výplní dostáváme velké množství právě od dodavatelů či známých a posíláme je také dál. Zboží tak putuje v bezpečí a ještě s dobrým pocitem, že nevytváří odpad nový. Tím, že neinvestujeme finance do obalů, můžeme tuto úsporu promítnout do nižšího poštovného (vězte, že nás stojí více, než platíte vy).

 

  • Rychlost zpracování objednávek - objednávky jsou zpravidla přichystány ve stejný den, kdy jsou přijaty a nejpozději následující pracovní den podány vybranému dopravci. U nás není výjimkou zpracovávání objednávek i o víkendu. 

 

  • Osobní odběr a dovoz v Opavě i o víkendech - místní mají výhodu, že si mohou objednávky vyzvednout i o víkendech, a to na obou výdejních místech - v sídle e-shopu a Kavárně s dětskou hernou Lízátko. Dovoz zboží na území Opavy "až pod nos" je také zdarma a není problém si jej domluvit právě na víkend.

 

  • Osobní přístup - nevíte si s něčím rady? Chcete víc informací o výrobku nebo dodavateli? Nejste si jisti správným výběrem nebo byste rádi poradili ten správný dárek pro své blízké? Není problém napsat nebo zavolat - k dispozici je kontaktní formulář, mail info@ceskapece.cz nebo chatovací místa sociálních sítí Facebook a Instagram. Tam všude můžete napsat :)