♥ DOVOLENÁ OD 2. DO 8.6.2023 ♥
BIO vegan

Bio Zlatý Jojobový olej - 45 ml

Zlatý jojobový olej nejvyšší možné kvality je opravdový unikát, který obnoví vitalitu každého typu pokožky. 

45 ml

Fair trade původ

  • Skladem
241 Kč
Kategorie: Péče o tvář
 

PURITY VISION - Bio Zlatý Jojobový olej - Fair Trade - 45 ml

Jojobový olej je známý tím, že je vhodný pro všechny typy pleti:

  • Suchou pleť dostatečně promastí, uzamkne v ní vlhkost a zabrání tak dalšímu vysušování. 
  • Citlivou pokožku zklidní a zmírní její začervenání. 
  • Mastná pleť díky němu omezí nadměrnou činnost mazových žláz. 

Díky obsahu biologicky cenných nenasycených mastných kyselin a vitamínu E tento olej intenzivně regeneruje pokožku a dlouhodobým užíváním zlepšuje její elasticitu a pevnost. Vzhledem k vysokému obsahu vitamínu E také eliminuje projevy stárnutí pleti a podporuje regeneraci buněk. Dále zklidňuje podráždění, redukuje zarudnutí a je vhodným pomocníkem při péči o pokožku s ekzémy a kožními alergiemi.

Bio Zlatý Jojobový olej – Fair Trade má velmi podobné vlastnosti jako přirozený kožní maz. Proto se rychle vstřebává a nezanechává na pokožce mastný film. Nezapomeňte jej však vždy aplikovat na navlhčenou pleť (nejlépe květinovou vodou).

Kvalitní za studena lisovaný jojobový olej poznáte podle jeho zlaté barvy, kterou získává ze zlatavých semen Simondsie čínské. Pro výrobu zlaté varianty Bio Jojobového oleje PURITY VISION jsou ručně vybírána ta nejkvalitnější semena rostlin pěstovaných v izraelské poušti. Po sběru následuje šetrná metoda lisování za studena, která zajišťuje zachování nejvyšší možné kvality tohoto tekutého zlata a jeho mimořádně prospěšných vlastností. Výsledkem je lehký olej se zlatými odlesky a jemnou vůní, který se řadí mezi nejvzácnější přírodní oleje.

Fair Trade původ:

Na celém výrobním procesu se podílejí lokální farmáři a místní komunity, které Purity Vision podporuje minimálně 5 % z každého prodaného výrobku označeného certifikací Fair for life. Nákupem Bio Zlatého Jojobového oleje – Fair Trade tedy podporujete i vy komunity ze zemí, odkud olej pochází.

Použití:

Olej můžete použít na navlhčeném tamponku k očištění pleti, aplikací na navlhčenou pleť k hydrataci a výživě a také k zábalům vlasů

Certifikáty, které zaručují kvalitu výrobku:

CPK bio 
CPK je zkratkou tří slov – Certifikovaná přírodní kosmetika. Certifikace zaručuje, že daný produkt splnil přísná pravidla a obsahuje složky minimálně z 85 % přírodního původu. Dále neobsahuje syntetické sloučeniny, GMO složky, minerální oleje atd. Výrobky zároveň nesmí být testované na zvířatech. “BIO” znamená, že kromě standardů pro CPK zaručuje také původ surovin z ekologického zemědělství (BIO) či volného sběru. 

CRUELTY FREE and VEGAN 
Tento certifikát je udělován společností PETA. Zajišťuje, že žádný z našich produktů, ani jeho ingredience, nebyly testovány na zvířatech, a navíc neobsahují žádné suroviny živočišného původu (včelí vosk, lanolin, karmín atd.).

Fair For Life
Certifikace udělována mezinárodní institucí Ecocert podporuje spravedlivý obchod. Díky ní společně výrobcům a pracovníkům, kteří jsou sociálně ekonomicky znevýhodněni, umožňujeme přístup k širší škále sociálních a hospodářských výhod. Část finančních prostředků z každého takto označeného produktu jde do speciálního fondu na podporu komunity farmářů přímo v rozvojové oblasti a zlepšení jejich životních podmínek.

Složení: 

100% Fair Trade Bio Jojobový olej/Simmondsia Chinensis Seed Oil.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Purity Vision je firma, která dosáhla snad vrcholu v tom, co lze s přírodní kosmetikou dokázat. Zná ji snad každý a ano - lze ji koupit snad úplně všude :) ale na e-shopu s českou přírodní kosmetikou zkrátka chybět nemůže. Výrobky jsou prostě prověřené a skvělé. Za touto značkou z okolí Kroměříže stojí manželé Lusíkovi. Ti hledali inspiraci pro dostupnou a pečující přírodní kosmetiku při svých cestách po celém světě. Během cestování je nejvíce zaujaly tradiční suroviny a zkrášlující procedury, které v sobě nesou odkaz historie i jedinečnost každé kultury. Výchozí suroviny produktů jsou sbírány ručně v duchu Fair Trade, což potrvrzuje i získaný certifikát. Další certifikace značky Purity Vision jsou CPK, CPK bio, Bio, Fair For life, FAIRTSA, Cruelty free and vegan.