DÁREČEK KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE ♥ ROZVOZ PO OPAVĚ ZDARMA ♥

Svíčkuj - Palo Santo

Přírodní vykuřovadlo - špalíčky z nejaromatičtějšího stromu Palo Santo. Slouží k meditaci, provonění a čištění prostor od negativních energií. Etický původ dřívek ověřen peruánskou společností SERFOR - dřívka pochází výhradně ze spadlých stromů. 

Mimořádně exotická, příjemně nasládlá vůně s tóny kokosu.

5-6 kusů dřívek o váze minimálně 50g

  • Skladem
220 Kč
Kategorie: Svíčky
 

Svíčkuj - palo santo - 5-6 ks

Dřívka ze spadlých stromů Palo Santo - nejintenzivnějí vonících stromů na světě. Jedná se o přírodní vykuřovadlo, které očistí mysl i prostory od negativní energie - je používané při meditacích.

Použití

Zapalte jedno dřívko a nechejte jej cca 30 vteřin rozhořet. Poté sfoukněte plamen, dřívko umístěte na nehořlavou podložku a nechejte doutnat. Pro uhašení můžete dřívko ponořit do vody a po jeho úplném vyschnutí použít znovu.

 

Bezpečnostní pokyny:

  • Nikdy nenechávejte doutnající dřívko bez dozoru.
  • Používejte bezpečné nehořlavé podložky.
  • Není vhodné používat během těhotenství.
  • Neumísťujte v dosahu dětí a domácích mazlíčků.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

 

 

Svíčkuj, to jsou dvě opavské výtvarnice  - Kamila a Míša. Kreativní ženy, které svůj talent, slabost pro přírodní vůně a nadšení pro věc skloubily do výroby 100% přírodních svíček ze sójového vosku. Jejich tvorba je výjimečná svou autentičností a originalitou. Každou svíčku si totiž navrhují samy, a to od tvorby kreseb, grafické přípravy, míchání esenciálních olejů, práce s voskem, lepení etiket, focení hotových výrobků i jejich konečné balení. Výsledkem jsou naprosté originály, které potěší každého milovníka krásných věcí a vůní. Pokud stále váháte, jaký dárek by byl vhodný pro vaše blízké kamarádky, kolegyně, maminky... no zkrátka pro každou ženu s velkým srdcem, se svíčkou od Svíčkuj nikdy chybu neuděláte.