♥ ROZVOZ PO OPAVĚ ZDARMA ♥

Svíčkuj - Tichá noc

  • 1 z 2

Ručně vyráběná svíčka ze sójového vosku s hřejivou a optimistickou vůní, která zpříjemní i ten nejpošmournější zimní den a potěší každé dobré srdce. Samozřejmostí je originální autorská kresba opavských výtvarnic na víčku. 

Vůně plná skořice, hřebíčku a citrusů. 

Baleno ve skleněné dóze s víčkem

120  ml

  • Skladem
269 Kč
Kategorie: Svíčky
 

Svíčkuj - Tichá noc - 120 a 180 ml

100% přírodní, ručně vyráběná svíčka ze sójového vosku z malé opavské dílny dvou talentovaných výtvarnic. Vosk neobsahuje pestitcidy, herbicidy a je plně biologicky odbouratelný. Použitá směs esenciálních olejů dokonale navodí příjemnou atmosféru. Svíčka neobsahuje žádná barviva ani jiné syntetické přísady. 

Jak se o svíčku starat?

Pravidelně zastřihujte bavlněný knot - správně zastřižený knot je klíč ke správnému hoření svíčky. Měl by mít cca 4 - 5 mm. Ideální je jej zastřihnout před každým zapálením. Po zapálení nechejte svíčku hořet dostatečně dlouho, aby se rovnoměrně roztavil celý povrch svíčky. Svíčku nikdy nezhasínejte pomocí víčka (udušení), aby nedošlo z zašpinění vosku sazí. Po zhasnutí plamínku se svíčkou nemanipulujte a nechejte ji vychladnout. Pokud se knot naklání k okraji, vycentrujte jej až cca 5 min. po uhašení svíčky, kdy vosk začne tuhnout.

 

Bezpečnostní pokyny:

Základní bezpečnostní opatření, které byste měli dodržovat u jakékoli zakoupené svíčky jsou:

  • Svíčku nikdy nenechávejte hořet bez dozoru.
  • Hořící svíčku umístěte mimo dosah dětí a zvířat.
  • Nikdy neumisťujte svíčku do blízkosti předmětů, které mohou snadno vznítit (záclony, závěsy, papírové výrobky,...).
  • Používejte vhodný svícen na svíčky; u svíček ve skle dávejte pozor na povrchy, na které je umístíte - při dohoření svíčky se sklo může rozpálit a poškodit choulostivý povrch.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

 

 

Svíčkuj, to jsou dvě opavské výtvarnice  - Kamila a Míša. Kreativní ženy, které svůj talent, slabost pro přírodní vůně a nadšení pro věc skloubily do výroby 100% přírodních svíček ze sójového vosku. Jejich tvorba je výjimečná svou autentičností a originalitou. Každou svíčku si totiž navrhují samy, a to od tvorby kreseb, grafické přípravy, míchání esenciálních olejů, práce s voskem, lepení etiket, focení hotových výrobků i jejich konečné balení. Výsledkem jsou naprosté originály, které potěší každého milovníka krásných věcí a vůní. Pokud stále váháte, jaký dárek by byl vhodný pro vaše blízké kamarádky, kolegyně, maminky... no zkrátka pro každou ženu s velkým srdcem, se svíčkou od Svíčkuj nikdy chybu neuděláte.