DÁREČEK KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE ♥ ROZVOZ PO OPAVĚ ZDARMA ♥
vegan

VOONO - Dark Ash Blonde - 100 g

  • 1 z 2

100 % přírodní barva. Vaše vlasy obarví silou rostlinných výtažků bez poškození vlasového vlákna a podráždění vlasové pokožky. Henna naopak o vlasy pečuje a posiluje je.

Popelavá blond - přirozená studená barva pro blondýny a světlovlásky (lze použít i na odbarvené vlasy).

100 g

  • Skladem
259 Kč
Kategorie: Péče o vlasy
 

VOONO - dark ash blonde - 100 g

Čistě rostlinné barvy VOONO obsahují pouze prášek z henny a dalších rostlin. Oproti chemickým barvám tak vlasům (ani pokožce hlavy) neškodí, naopak je posiluje. 

Dark ash blond je vhodný pro všechny blondýnky a světlovlásky, které touží po studenějším popelavém odstínu. Lze použít i na odbarvené vlasy - ty lze po použití této přírodní barvy opět bez problémů zesvětlit. 

Neobsahuje peroxid, takže z tmavovlásky blondýnu udělat nesvede. Zrzavým kráskám barva ztlumí zrzavý odstín, brunetkám funguje jako maska na vlasy, dodává tedy lesk a hydrataci.

Příprava přírodní barvy:

Prášek zalijte vodou o 30 - 60 °C a dobře rozmíchejte. Vodu přidávejte postupně, dokud nedosáhnete konzistence řidšího jogurtu. Detailní návod k použití najdete v příbalovém letáku. Můžete mrknout i na videonávod.

Použití:

Vlasy umyjte přírodním šamponem (především se vyhněte silikonům, které brání uchycení barvy na vlasech). Naneste teplou namíchanou barvu na ještě vlhké vlasy. Poté použijte čepici, plus ručník, případně termo čepici, abyste udrželi vlasy pěkně v teple. Délka působení je 15 - 20 min. Detailní postup najdete v návodu k výrobku a podívat se můžete i na videonávod.

Finální výsledek vždy závisí i na tvém předchozím barevném odstínu.

Složení:

INCI: Phyllanthus emblica, Senna italica, Aloe vera

UPOZORNĚNÍ:

Jednorázová čepice i rukavice jsou součástí balení výrobku.

Pokud jste před plánovaným barvením používala šampony a kondicionéry s obsahem silikonů, které ulpívají na vlasech, je dobré od nich vlasy očistit. Použijte párkrát přírodní tekuté či tuhé šampony bez jejich obsahu, ať se vlas silikonů zbaví. Pak henna lépe chytne. To samé platí pro už nabarvené vlasy - pokud budete používat vlasové přípravky s obsahem silikonů, barva se bude rychle vymývat. Zkuste se tedy radši poohlédnout po něčem přírodnějším a pro vlasy šetrnějším - prohlédněte si nabídku našich šamponů :)

 

Barvení - jak na to


Jak na barvení šedin


Jak namíchat barvu


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Pražská značka VOONO je zaměřena na vlasové produkty, a to především čistě přírodní veganské barvy na vlasy, které jsou natolik jemné, že jsou použitelné i na velmi jemnou pokožku hlavy. Kromě toho je to firma, která dbá nejen o kvalitu konečných výrobků, ale také na etický původ surovin, jakožto etické podnikání.