DÁREČEK KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE ♥ ROZVOZ PO OPAVĚ ZDARMA ♥
vegan

VOONO - Henna Light Brown - 100 g

  • 1 z 3

100 % přírodní barva. Vaše vlasy obarví silou rostlinných výtažků bez poškození vlasového vlákna a podráždění vlasové pokožky. Henna naopak o vlasy pečuje a posiluje je.

Světle hnědá. Velmi přirozený, medový odstín. V kombinaci s barvou Copper lze dosáhnout tlumenějšího zrzavého odstínu. Není vhodný pro blondýnky.

100 g

  • Momentálně nedostupné
259 Kč
Kategorie: Péče o vlasy
Položka byla vyprodána...
 

VOONO - Henna light Brown - 100 g

Čistě rostlinné barvy VOONO obsahují pouze prášek z henny a dalších rostlin. Oproti chemickým barvám tak vlasům (ani pokožce hlavy) neškodí, naopak je posiluje. 

Odstín Light Brown se dá kombinovat s jinými odstíny - například s přirozenou hennou (odstínem Copper) stáhne její ohnivou barvu do jemnější zrzavé.

Při dvoufázovém barvení šedin/blond vlasů do světle hnědé není možné podkladový odstín Copper přebarvit odstínem Light Brown, jelikož se jedná o světlejší odstín. Chcete-li i přesto použít Light Brown, doporučujeme odrosty tónovat v první fázi do tmavšího odstínu pomocí Copper + Dark Brown a na zbytek vlasů použít Light Brown.

Přímou aplikací odstínu Light Brown na blond vlasy, budou pravděpodobné zrzavé nebo nazelenalé. Pro blondýnky tedy tento odstín není příliš vhodný.

Příprava přírodní barvy Henna:

Prášek zalijte vodou o teplotě max 50 °C. Vodu přidávejte postupně, dokud nedosáhnete konzistence řidšího jogurtu. Detailní návod k použití najdete v příbalovém letáku. Můžete mrknout i na videonávod.

Použití:

Vlasy umyjte přírodním šamponem (především se vyhněte silikonům, které brání uchycení barvy na vlasech). Naneste ještě teplou (nikoliv však horkou) namíchanou barvu na ještě vlhké vlasy. Poté použijte čepici, plus ručník, případně termo čepici, abyste udrželi vlasy pěkně v teple. Délka působení se pohybuje od 45 min. po 2 hod. Detailní postup najdete v návodu k výrobku a podívat se můžete i na videonávod.

Finální výsledek vždy závisí i na vašem předchozím barevném odstínu.

Složení:

INCI: Amla, Brahmi, Indigo, Henna lawsonia, Baheda, Harad, Bhringraj

UPOZORNĚNÍ:

Jednorázová čepice i rukavice jsou součástí balení výrobku.

Pokud jste před plánovaným barvením používala šampony a kondicionéry s obsahem silikonů, které ulpívají na vlasech, je dobré od nich vlasy očistit. Použijte párkrát přírodní tekuté či tuhé šampony bez jejich obsahu, ať se vlas silikonů zbaví. Pak henna lépe chytne. To samé platí pro už nabarvené vlasy hennou - pokud budete používat vlasové přípravky s obsahem silikonů, barva se bude rychle vymývat. Zkuste se tedy radši poohlédnout po něčem přírodnějším a pro vlasy šetrnějším - prohlédněte si nabídku našich šamponů :)

 

Barvení - jak na to


Jak na barvení šedin


Jak namíchat barvu


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Pražská značka VOONO je zaměřena na vlasové produkty, a to především čistě přírodní veganské barvy na vlasy, které jsou natolik jemné, že jsou použitelné i na velmi jemnou pokožku hlavy. Kromě toho je to firma, která dbá nejen o kvalitu konečných výrobků, ale také na etický původ surovin, jakožto etické podnikání.