♥ ROZVOZ PO OPAVĚ ZDARMA ♥

Výhradně Česká produkce

Značek a produktů přírodní kosmetiky stále přibývá. Dává to smysl - lidé jsou obecně přesyceni umělostí a chemií kolem nás, která se podepisuje na našem zdraví duševním i fyzickém. To, co si namažeme na kůži, dostává se dál do organismu. Proto bychom složení kosmetiky opravdu neměli podceňovat, ale naopak si na něj dávat sakra pozor! Počet českých výrobců přírodní kosmetiky včetně ručních mýdláren se odhadem blíží ke stovce. Některé značky si již našly své stálé zákaznice a zákazníky, jiné o své místo na slunci teprve bojují. Bohužel není v mých silách zařadit do sortimentu všechny z nich (prozatím), ale budu dělat všechno pro to, aby jich bylo do budoucna v nabídce České péče co nejvíc. Doufám, že mi s tím svými objednávkami a zpětnou vazbou pomůžete. Mým cílem je hlavně tyto výrobce zviditelnit, aby se jejich skvělé pečující produkty dostaly k co největší ploše kůže u nás. Aby oni mohli dále růst a dělat naši pokožku šťastnější.

Suroviny jsou do ČR samozřejmě dováženy, ale samotné výrobky vznikají na území ČR, třeba kousíček od Vás. Ekologický aspekt je tedy neoddiskutovatelný. Suroviny cestují jednou, výrobek už nikoliv. Ačkoliv jsou například australské značky poměrně známé, cesta výrobků až k nám je opravdu daleká...

Koupí českých výrobků navíc podpoříte naši ekonomiku a konkrétní malé výrobce, kteří vyrábějí srdcem a výrobky mají otestované kromě laboratoře na vlastních rodinách a známých :) 

Výběr produktů dostupných na e-shopu je prováděn tak, abyste mohli nakoupit komplet péči o pleť, tělo i vlasy napříč značkami. Ty vybírám podle kvality výrobků a také jejich výrobní filozofii. Pokud byste si přáli zařadit nějakou chybějící značku, nebo máte zájem své certifikované produkty prodávat i u nás, neváhejte se na mne obrátit.

Marcela